Zouk B
×

Zouk imp/int B


Zouk imp/int B
Training Times:

Every week on Tuesday at 18:30

Duration:

1h 45min

Level:

Improvers

Instructor(s):

Vahur
Triin

Style:

Zouk


Click here to register
This is a dance class with a partner, however it is not necessary to have your own partner, as we rotate partners during the classes.
Prices

Package: 59€, includes 4 trainings (valid for 30 days)

Single class: Ȼ115 dance coins (or 18€)

Zouk imp/int B

What you will learn in this training

Kursusel õpitakse zouk’i põhisamme, tantsutehnikat, erinevaid liigutustekombinatsioone, muusikasse tantsimist, improviseerimist ja muud vajalikku, et olla valmis tantsupõrandale astuma.

Mitmed parnertantsud (nagu bachata, west coast swing jne) laenavad järjest rohkem zouk'ile omaseid kehalaineid ja pealiigutusi. Seetõttu on zouk'i õppimine heaks baasiks ka teiste tantsustiilidega tegelevatele inimestele, sest kursusel omandatakse vajalikud juhtimise ja järgimise tehnikad liigutuste korrektseks sooritamiseks.

Meie zouk’i õpetajad peavad oluliseks individuaalset lähenemist ning annavad personaalset tagasisidet, mis aitab kaasa kiirele õppimisele.

Olenevalt eelnevast tantsukogemusest, saab liituda kursusega ka poolepealt.

Mida selga panna?

Soovitame trennis kanda mugavaid riideid, mis ei takistaks liikumist. Kindlasti on trennis vajalikud vahetusjalanõud. Naiste kingad võiksid olla kinnised ja madala tallaga (või väikese kontsaga). Võimaluse korral palume kasutada nahktallaga tantsukingi. Palume vältida stilettosid, saapaid ja spordijalanõusid, millel on kummist tald.

Powered by Froala Editor